Wiadomości

Plan zdjęciowy filmu ,,Miłość jest wszystkim’’

wiadomość archiwalna

W Gdańsku realizowany jest pełnometrażowy film o miłości, z udziałem współczesnych gwiazd polskiego kina. W filmie zagrają m.in. Aleksandra Adamska, Joanna Balas, Mateusz Damięcki, Marcin Korcz, Joanna Kulig i Olaf Lubaszenko.

Zdjęcia realizowane są na Starym Mieście, w tym również w budynku przy ul. Bednarskiej 2, administrowanym przez GZNK SZB. Na jeden wieczór ten zabytkowy budynek w świetle reflektorów zamienił się w miejsce zaśnieżone, zaczarowane. Zdjęcia wykonywano również w jednym z lokali, gdzie ekipa filmowa zadbała o świąteczny nastrój.

Jak mówią twórcy, ,Miłość jest wszystkim’’ to nie tylko komedia romantyczna, ale raczej tragikomedia z happy endem i ciekawymi zwrotami akcji, w której jednym z bohaterów jest Gdańsk.

Premiera kinowa filmu przewidziana jest na listopad 2018 roku. Czekamy z niecierpliwością.

W związku z realizacją zdjęć do filmu w dniach od 3 do 6 grudnia w Gdańsku nastąpi zmiana organizacji ruchu. Zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Korzennej pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Bielańską i ul. Na Piaskach oraz odcinek ul. Na Piskach pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Korzenną/Kowalską i Młyńską. Na ul. Kowalskiej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy w relacji Na Piskach – Targ Drzewny. Objazd dla kierowców jadących ul. Korzenną poprowadzony został ulicami: Bielańską (odwrócony kierunek ruchu), Elżbietańską, Na Piaskach. Dla kierowców chcących wjechać w ul. Kowalską i Korzenną z Targu Drzewnego objazd poprowadzono ulicami: Podwale Staromiejskie, Podmłyńska, Wielki Młyny, Rajska, Heweliusza, Korzenna. Dojazd do ul. Młyńskiej poprzez ul. Na Piaskach wyłącznie od ul. Wielkie Młyny.

Zobacz galerię:

Publikacja:
Autor: Aleksandra Strug
Data wytworzenia: 2017-12-04
Publikujący: Wojciech Borkowski
Data publikacji: 2017-12-04 12:19

©  2003-2017 Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych S.Z.B.